BANRISK - the Stanford Game XII edycja


 Strona główna
O Banrisku
Etapy gry
Regulamin Konkursu
Warszawski Instytut Bankowości


Zaloguj do gry
Zostań Najlepszym Menedżerem Ryzyka, BANRISK 2016
2015-07-17

Zostań Najlepszym Menedżerem Ryzyka, BANRISK 2016

Konkurs BANRISK to unikalny, intensywny program szkoleniowy Warszawskiego Instytutu Bankowości, w którym wykorzystywana jest gra symulacyjna opracowana na Uniwersytecie Stanford w USA.

Zobacz rozmowę z laureatem BANRISK >>>

Zapraszamy do udziału zespoły (3-5 osób) z banków, uczelni, firm konsultingowych. Każdy zespół zarządza odrębnym, wirtualnym bankiem zgodnie z przyjętą strategią i misją. W ramach dziesięciu decyzji staje on naprzeciw zmieniającemu się (wspólnemu dla wszystkich banków) środowisku zewnętrznemu. Dzięki temu uczestnicy odbywają intensywne ćwiczenie z zakresu analizy wskaźnikowej i oceny efektywności poszczególnych produktów oraz działalności banku jako całości. Konkurs wygrywa zespół, którego bank uzyska najwyższą cenę akcji na wirtualnej giełdzie. Nagrody dla uczestników.

Odpłatność za zespół (3-5 osób) wynosi: 9 220,00 zł netto, VAT zwolniony. Cena obejmuje: udział w grze symulacyjnej, dwie sesje szkoleniowe (z wyżywieniem), obszerne materiały szkoleniowe, opiekę Mentora Konkursu i Menedżera Konkursu, login i hasło dostępowe do portalu Konkursu.

Na zgłoszenia do XII edycji czekamy do 21 października 2015 r. Zgłoszenia można dokonać wysyłając wypełniony formularz zgłoszenia na faks nr 22 201 21 13, lub skan mailem na adres jgrobelny@wib.org.pl Zapraszamy tez do telefonicznego kontaktu z Menedżerem Gry: Joanna Grobelny, tel. 22 826 99 24, w. 105.


Patron

  

OrganizatorPatroni medialni